Kardinad magamistoas Dec19

Sildid

Sarnased

Jaga

Kardinad magamistoas

Õige ja õnnestunud sisekujunduse korteris või majas oled saavutanud kui soovid alati seal olla. Olulist rolli selles mängib kardinate valik. Toodete valik on äärmiselt lai ning leida just see, mis on parim on üsna raske. Sobitada kardinate stiil üldise toa stiiliga kus nad ripuvad on väga oluline. Kui olete ostnud mööblit Itaaliast,siis parem kõik muu tellida samas stiilis, disainiga, samalt tootjalt. Kardinaid on erinevaid tüüpe, sõltuvalt sellest, kuhu need on paigaldatud. Kardinad magamistubades, lastetubades, vannitubades, elutubades ning kardinaid rõdudel ja pööningutel.

Suhtuge ettevaatlikult kardinate valimisse, kui tegemist on magamistoaga. Magamistuba on kõige mugavam, vaiksem tuba majas. Seal peaks olema alati rõõm olla, mitte midagi ei tohiks olla tüütav ning liigeslt silmatorkav. Tavaliselt pole magamistoas eriti palju argitoimetusteks vajalikke vahendeid, sest see on koht lõõgastumiseks, puhkamiseks. Seetõttu värve valides peaks eelistama sooje toone, mis loob romantilise atmosfääri, rahulolu.

Muidugi esmajärjekorras valides kardinaid magamistuppa usaldage oma maitset. Oluline on loomulikult magamistoa asukoht, selle suurus. Seega, kui aknad on ida poole võivad kardinad olla heledad, kerged, läbipaistvad. Sel juhul ei takista kardinad hommikuvalguse paistmist tuppa. Aga teisest küljest, mõned inimesed eelistavad väga tihedaid läbipaistmatuid kardinaid magamistoas, mis annab ruumile veidi müstilist salapära. Need soojade toonidega kardinad saab kaunistada näiteks soojades toonides tuttide või narmastega. Jällegi, ärge unustage üldist magamistoa stiili. Rasked tihedad kardinad sobivad “raske” tammepuidust mööbliga, suure voodi, barokkstiilis viimistlusega. Üldiselt on tuntud kardina tüüpe: rooma, jaapani, rull, plisseeritud jne. Jaapani kardinad sobivad suurepäraselt suurtele akendele, olgu tegemist kabineti või magamistoaga. Nende abil on võimalik ka ruumi osadeks jagada.

Kardinate valik on väga lai. Peaasi on teha õige valik enda jaoks ja iga toa jaoks, eriti magamistoa jaoks, kus puhkad. Valida enda maitsele sobiv stiil, värv, tüüp ning et poleks igav ja oleks meeldiv silmale.