Rulood – millised valikuid on? Oct18

Sildid

Sarnased

Jaga

Rulood – millised valikuid on?

Ruloosid ühendab dekoratiivsus ja praktilisus. Nad kaitsevad otsese päikesevalguse ja ruumi ülekuumenemise eest. Rulood on ilusad ja funktsionaalsed, sobivad hästi ka tekstiilkardinatega kombineeritult.
Kangas on lihtsal ja töökindlal mehhanismil ning tõuseb üles või keerdub toru ümber rulli olenevalt tüübist.
Suurte akende puhul sobivad rulood, mida juhitakse juhtpaneeli või puldiga.
Kassettruloo
Rullsüsteem plastakendele või kassettrulood paigaldatakse klaasi lähedale, nii moodustades justkui ühtse terviku, varjates mehanismi kassetiga. Sellisel kontsruktsiooni on eripäraks külgmised kangajuhikud, mis võimaldab vältida longus kardinaid näiteks vertikaalsetel akendel.
Ruloosüsteemil on mitmeid vaieldamatuid eeliseid: seda saab aknale kergesti paigaldada , seda on väga lihtne käsitleda. See on väga efektiivne valguse reguleerimiseks ruumis.
Kassettruloo mehanism on valge või pruun. Kangaste valik on lai – alates poolläbipaistvatest kuni täielikult läbipaistmatuteni – et täielikult kontrollida valguse pääsemist ruumi. Kassettrulood on valmistatud kliendi akna mõõtude järgi.
Minirulood
Minirulood (süsteem Easy Fit) saab kiiresti ja lihtsalt paigaldada akna raamile või uksele väikeste kruvidega või kahepoolse teibiga. Rulood saab reguleerida keti või nööriga, et kangas oleks sobival kõrgusel.
Peamine eelis miniruloodel on lihtne käsitletavus ja kompaktne konstruktsioon. Minirulood on väga kerged tänu õhukesele torule ja miniatuursetele mehhanismidele, mis ei sulge akna ava ja võimaldavad avada aknaraami või ukse 90-100%!